Karbeyaz Ne Zamandan Beri Faaliyet Gösteriyor?

  Karbeyaz halı yıkama fabrikamız 2007 yılından beri İstanbul Beykoz kavacık’da sizler için Profesyonel olarak halı yıkama hizmeti vermektedir. Alanımızda beykoz’da ücretsiz servis hizmeti veren ilk firmalardan biriyiz. Amacımız size her daim en kaliteli hizmeti verirken en ekonomik halı yıkama fiyatları ile hizmet vermektir. Uygun fiyatlı hizmet sunmak hizmetin kötü olması ile alakalı bir durum değildir. Biz çok fazla sayıda memnun müşteriye sahip bir firmayız. Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunabilmek için çalışırız. Çok fazla kişiye hitap ettiğimizden ötürü sürümden yeterince kazanç elde ediyoruz. Bu sayede müşterilerimize en ekonomik ve temiz halı yıkama hizmetini sunabiliyoruz. Halı yıkama fabrikamız’da son teknoloji halı yıkama makineleri ile hizmet vermekteyiz. 8 fırça 1 alt yıkama 1 üst yıkama olan tam otomatik makine’de halılarınız çok kısa sürede yıpranmadan yıkanır. Halı sıkma makinasında sıkma işlemi yapılıp kurutma odalarına askılara asılıp hıjyenik bir şekide kurutulur , daha sonra kontrol edilip paketlenir. Yoğun dönemler haricinde (Bayram, yılbaşı v.s) halılarınız genellikle yaz kış farketmeksizin 2-3 gün içerisinde evinize teslim edilebilmektedir.

Nasıl Çalışıyoruz?

1.Aşama

Halılarınız Tam Otomatik Makinalar İle 2 Sefer Yıkanır,İlk Yıkama Kıl,Tüy,Toz Gitmesi İçindir.Diğer Yıkama Daha Çok Lekeler İçin Uygulanır.

2.aşama

Halılarınız Yıkandıktan Sonra Kapalı Alanlarımız da Kurutulur Herhangi Bir Güneşte Kurutulma Durumu Söz Konusu Değildir.

3.Aşama

Son İşlem Olarak Halı Üzerinde Kalan Kıl,Tüy,Toz İçin Tekrar Kontrol Edilip Paketlenir.

Sıkça Sorulan Sorular

1.Halımı neden temizlemem/temizletmem gerekir?
2. Halımı ne sıklıkta temizletmem gerekir?
3. Halı üzerine kazara sıvı döküldü, kurumasını nasıl hızlandırabilirim?
4. Halıların temizlenmesi sağlık, alerji konularında faydalı olur mu?
5. Halım eski, değiştirmem mi gerekiyor?
6.Halıları toplarken nelere dikkat etmem gerekir?
7.Halı yıkamanın katkıları nelerdir?